Perfect - Okna, Drzwi, Parapety, Bramy garażowe-Dębica

Okna marki "STOLLAR"
Gwarancja jakości firmy


tekst alternatywny
Okna, Drzwi, Parapety, 
Bramy garażowe-Dębica

Związek Pracodawców, Producentów Materiałów Dla Budownictwa i ITB wzięli w tym roku pod lupę drzwi balkonowe z PVC 13 producentów. Wszystkie były z tzw. wyższej półki cenowej, a więc zaawansowane technologicznie. Ponadto miały ten sam wymiar, a nawet kolor. Bardzo istotne jest to, że kto inny kupował te drzwi w sklepach, a kto inny badał, nie wiedząc, jakiej firmy jest to wyrób.

Efekt? Zaledwie trzy - wyprodukowane przez Stollar, Budvar Centrum i Oknoplast - przeszły badania na przepuszczalność powietrza, wodoszczelność i obciążenie wiatrem z wynikiem celującym. Oznacza to, że konkretne drzwi balkonowe tych firm spełniały podane przez nie parametry, a czasem nawet je przewyższały. A ile drzwi oblało ten test? Aż pięć - AdamS H. Pędzich, Termo Profil, Eko-Okna, Petecki i Dobroplast - przepuszczało powietrze bardziej niż dopuszcza to producent. Ponadto wodoszczelność drzwi balkonowych firmy Termo Profil okazała się gorsza od deklarowanej.


tekst alternatywny

Okna PCV   Okna, Drzwi, 

Parapety, 

Bramy garażowe-Dębica

Nowoczesne okna PCV nadają się do wykorzystania praktycznie w każdym typie budynków. Można je bez trudu zastosować zarówno w obiektach zabytkowych, jak i w domach jednorodzinnych, awangardowych biurowcach czy wielkomiejskich blokach. Profile stylizowane oraz listwy ozdobne dają możliwość uzyskania całkowitej spójności stylistycznej okien z fasadą budynku oraz jego wnętrzem.
okna PCV
zalety

nowoczesny design, delikatne zaokrąglenia i skosy nadają profilom nowoczesny i elegancki wygląd

estetyczna i niewidoczna uszczelka przyszybowa

13 mm odległość osi wrębu okuciowego daje możliwość zastosowania grubszych zaczepów okuciowych dodatkowo zabezpieczając przed włamaniem

specyficzny kształt oraz osadzenie uszczelek EPDM w specjalnych kanałach i wrębach zapewnia absolutną szczelność i długotrwałe użytkowanie


duża komora wzmocnienia daje możliwość zastosowania wzmocnień stalowych gwarantujących odpowiednią statykę


5-komorowa budowa i głębokość zabudowy 80 mm zapewniają optymalną izolację termiczną i akustyczną


profil 5 komorowy

Profile 5-komorowe STOLLAR to profile, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższą estetyką wykonania. Mocna konstrukcja profili o szerokości 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Natomiast 5-komorowa budowa zapewnia wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Szczególnie istotną zaletą okien firmy STOLLAR jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co znacząco zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczenia więcej światła.


przekrój izotermiczny profilu

Wielokomorowa budowa profilu pozwala na uzyskanie wysokich parametrów izolacyjności termicznej, redukuje to w znacznym stopniu straty energii cieplnej, a co za tym idzie również koszty ogrzewania.
swoboda wyboru

Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach to gwarancja ponadczasowej elegancji. Dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała natomiast seria round-line, wyróżniająca się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami. Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz. Różnego typu listwy przyszybowe pozwalają na dodatkową stylizację okna i dopasowanie do charakteru wnętrza. Okna STOLLAR są uniwersalne w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak i w przypadku renowacji.

Wielokomorowa budowa profilu pozwala na uzyskanie wysokich parametrów izolacyjności termicznej, redukuje to w znacznym stopniu straty energii cieplnej, a co za tym idzie również koszty ogrzewania.


zalety okien z PCV

Okna STOLLAR wyróżnia wysoka termoizolacyjność, dzięki czemu straty energii niezbędnej do ogrzania pomieszczenia są znikome. Natomiast zastosowanie systemów recyklingu profili PCV w procesie produkcji bezpośrednio wpływa na ochronę zasobów naturalnych Ziemi. Klasyczny kształt zlicowanego profilu 5-komorowego, wysoka izolacyjność termiczna, ochrona przed hałasem oraz sprawdzone rozwiązania technologiczne to gwarancja wysokiej jakości okien STOLLAR.


ochrona przed hałasem
minimalizacja kosztów ogrzewania
poczucie bezpieczeństwa
piękna stylistyka, nowoczesny i harmonijny wygląd
doskonała wentylacja pomieszczeńOkna DREWNIANE  Okna, Drzwi, 

Parapety, 

Bramy garażowe-Dębica


To optymalny wybór dla tych z Państwa, którzy ponad wszystko cenią sobie szlachetność i naturalność materiału. Nasze okna wykonujemy ze starannie wyselekcjonowanego drewna sosnowego, mahoniowego (meranti) bądź dębowego klejonego warstwowo. Poddajemy je technologicznej obróbce według restrykcyjnych standardów europejskich, co gwarantuje produkt o niepodważalnej jakości. Szeroka gama kolorystyczna i wzornicza swoboda, idące w parze z zaawansowaną technologią produkcyjną, pozwalają dostosować parametry użytkowe oraz ostateczny wygląd okna do wymagań naszych Klientów.
okna DREWNIANE
zalety

Termookapniki zabezpieczają ramę okienną przed działaniem wilgoci z zewnątrz. Odprowadzając wody opadowe poza ramy okienne, chronią całość konstrukcji przed zawilgoceniem.


Dwie uszczelki po zetknięciu ze sobą tworzą komorę powietrzną, dodatkowo izolując pomieszczenie.


Konstrukcja zespolona wykonana z drewna klejonego 3-warstwowo. Profil okienny jest łączony w taki sposób, aby naprężenia wewnętrzne powstające w drewnie znosiły się wzajemnie, a drewno pozostawało niezmienione mimo działania warunków atmosferycznych.
profil SOFT-LINE


Cechą charakterystyczną profili Soft-line są zaokrąglone krawędzie listwy przyszybowej. Perfekcyjnie gładka powierzchnia ułatwia pielęgnację i utrzymanie w czystości ramy okiennej. Zaokrąglone krawędzie podnoszą trwałość powłoki lakierowej. Drewno barwione jest na kilkanaście kolorów w zależności od preferencji Klienta, a następnie zabezpieczane ekologicznymi, wodoodpornymi lakierami.

profil RETRO


To profil o klasycznych krawędziach listwy przyszybowej. W opcji Standard istnieje możliwość dobrania jednego z kilkunastu kolorów. Zabarwione elementy drewniane powlekane są ekologicznymi lakierami. Wyposażone są w 1-komorowy zestaw szybowy o niezwykle korzystnych parametrach przenikalności cieplnej. Okna odznaczają się również wysokim współczynnikiem dźwiękochłonności.
systemy ALUMINIOWE  Okna, 

Drzwi, Parapety, 

Bramy garażowe-Dębica


Firma STOLLAR, starając się sprostać nowoczesnym trendom architektonicznym oraz rosnącym wymaganiom inwestorów, proponuje wysokiej jakości ślusarkę aluminiową. Korzysta przy tym z doświadczenia firm znanych zarówno na rynku polskim, jaki i zagranicznym (m.in. Ponzio, Aluprof, Pilkington). Współpraca z firmami posiadającymi doświadczenie w obsłudze dużych inwestycji procentuje szeroką gamą rozwiązań i produktów, np. drzwi, okna, wiatrołapy, zabudowy balkonów, ogrody zimowe oraz ściany osłonowe (fasady aluminiowe).


systemy aluminiowe
cechy konstrukcji

Wypełnienie przezierne.

Najnowszej generacji profil aluminiowy.

Zlicowanie skrzydeł okiennych i drzwiowych.

Przekładka termiczna o szerokości 16 mm prosta i w kształcie omegi.

Nowoczesna uszczelka 2-komponentowa z EPDM.

Okna DREWNIANO - ALUMINIOWE  Okna, Drzwi, Parapety, 

Bramy garażowe-Dębica


Są to okna, w których połączono drewno i aluminium w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać walory użytkowe i estetyczne każdego z surowców. Drewno to od dawna znany i przyjazny środowisku surowiec, który jednocześnie tworzy we wnętrzu ciepły i przyjazny klimat. Aluminium zastosowane od zewnątrz stanowi ochronę dla drewna i jest gwarancją trwałości.
Okna drewniano-aluminiowe
cechy konstrukcji zalety

Zastosowanie okien drewniano-aluminiowych pozwala na utrzymanie ciepłego klimatu we wnętrzu, z jednoczesną gwarancją, że aluminium na zewnątrz zapewni oknom najlepszą ochronę przed wpływem warunków atmosferycznych, a tym samym ich długowieczność.

Trwałość i łatwość konserwacji sprawiają, że jest to najlepszy ekonomicznie wybór. Dzięki długowieczności takich okien oraz łatwości ich konserwacji koszty eksploatacji są minimalne.

Powierzchni ALUMINIUM nie będziesz musiał nigdy malować.

Wybierając okna wykonane z połączenia drewna i aluminium klient otrzymuje praktycznie niezniszczalny produkt, gdyż aluminium chroni drewno jak kora drzewo.
profil SOFT-LINEProfil Soft-Line to bardzo stylowe a jednocześnie nowoczesne wzornictwo, przeznaczone dla klientów ceniących nowatorskie rozwiązania.


profil CLASSICProfil Classic to produkt przeznaczony dla klientów ceniących tradycyjne rozwiązania. Charakteryzuje się klasycznym, ostrym kształtem krawędzi profili aluminiowych.Wykonanie dlaPerfect - 

Okna, Drzwi, Parapety, Bramy garażowe-Dębica wszelkie prawa zastrzeżone