More Website Templates @ TemplateMonster.com - August 1st 2011!

DodatkiSzyby:Bezpieczne - szyba klasy P4 składa się z dwóch tafli szkła o grubo¶ci 4mm, poł±czonych ze sob± czterema foliami PVB o grubo¶ci 0,38 mm, dzięki czemu jest odporna na przebicie i rozbicie tępym lub ostrym narzędziem.


Energooszczędne - termoizolacyjne szyby zespolone o najniższym współczynniku przenikania ciepła Ug=0,4, Ug=0,5 oraz Ug=0,7 W/m2.
Okucia:Okucie WK2 to niezawodne zabezpieczenie okien i drzwi balkonowych przed włamaniem. Wyposażone w przeciwwyważeniowe elementy z grzybkowymi rolkami rygluj±cymi na całym obwodzie skrzydła, wzmacniaj± poł±czenie między skrzydłem i o¶cieżnic±. Próby wyważenia skrzydła utrudniaj± także zmniejszone odstępy między punktami ryglowania na zamknięciach ¶rodkowych.Okucia DESIGNO - wszystkie zawiasy i osłonki s± ukryte pod przylg± skrzydła, dlatego s± niewidoczne na oknie. Doskonale nadaje się do dużych przeszkleń oraz ciężkich antywłamaniowych, energooszczędnych lub dĽwiękochłonnych pakietów szybowych. Straty energii w pomieszczeniu s± o około 10% mniejsze, ponieważ nie deformuj± uszczelki, a wła¶nie ona sprawia, że okna s± bardziej szczelne.Klamki standardowe, Maco, SECUSTIKR


Przeciwwyważeniowe drzwi i wzmocnione okna to nie wszystko. Żeby zyskać pełne poczucie bezpieczeństwa, warto zainwestować także w odpowiednie klamki. Jednym z takich rozwi±zań jest wybór nowej generacji inteligentnych klamek SECUSTIKR, w których po raz pierwszy zastosowano mechanizm blokuj±cy obrót, co zabezpiecza okno przed próbami włamania przez przesunięcie elementów rygluj±cych okucia  z zewn±trz.Nawiewniki


Nawiewniki ci¶nieniowe akustyczne i higrosterowane Odpowiednia wentylacja w pomieszczeniu to warunek dobrego samopoczucia mieszkańców. Nawiewniki zapewniaj± stały dostęp ¶wieżego powietrza do Twojego domu.


Wykonanie dla wszelkie prawa zastrzeżone